Блок насосний БН-01

Коротка інформація:

Блок призначений для прокачування повітря через вимірювальні пристрої установок УДА-1АБ, УДГ-1Б і УДГБ-01Т (виробництво НПП "Доза", Росія), що працюють спільно (послідовне пневматичне з'єднання установок УДА-1АБ, УДГ-1Б і блоку).

Блок насосний БН-01

Коротка інформація:

Блок призначений для прокачування повітря через вимірювальні пристрої установок УДА-1АБ, УДГ-1Б і УДГБ-01Т (виробництво НПП "Доза", Росія), що працюють спільно (послідовне пневматичне з'єднання установок УДА-1АБ, УДГ-1Б і блоку).

Блок здійснює контроль забрудненості стрічкового фільтру установки УДА-1АБ і ініціює при необхідності зміну кадру стрічкового фільтру установкою УДА-1АБ. Блок здійснює контроль цілісності стрічкового фільтру установки УДА-1АБ і викликає видачу аварійного сигналу установкою УДА-1АБ при пошкодженні (розриві) стрічкового фільтру. Відбір проб повітря може здійснюватися як безпосередньо з досліджуваної атмосфери виробничих приміщень, так і за допомогою ізокінетичного зонду з вентиляційних систем АЕС (Пробовідбірник OS-1700 виробництва компанії "АМЕТЕК", США).

Блок насосний БН-01-01

Переваги:

• блоки забезпечують постійну витрату повітря через вимірювальні прилади і пристрої. Значення витрати можна змінювати за допомогою настроювальних параметрів;; • блоки проводять діагностику вбудованих пристроїв; • блоки покзують перепад тисків на вимірювальних приладах і установках; • оснащуються двома насосами, що працюють за принципом «гарячого» резервування (при відмові основного насосу, перемикання на резервний насос відбувається без участі оператора); • забезпечують ПІД-регулювання витрат повітря, що прокачується в залежності від витрат вихідного середовища, з якого проводиться відбір проб (відкачка); • здійснює контроль перепаду тиску на аналітичному фільтрі (вимірювальних приладах), діагностику вбудованих пристроїв, зовнішнього витратоміра і датчика температури.
Технічні характеристики БН-01-01
Параметри Значення
Діапазон завдання номінальної продуктивності блоку, л/хв від 0 до 73
Електроживлення блоку здійснюється від однофазної мережі змінного струму напругою, В
і частотою, Гц
від 187 до 242
від 49 до 51
Потужність, споживана блоком, ВА, не більше 300
Ступінь захисту насосного блоку P54 по ГОСТ14254
Середнє напрацювання на відмову блоку, год не менше 10000
Середній термін служби блоку, років не менше 10
Середній час відновлення працездатного стану блоку, год не більше 1
Блок насосний БН-01-04

Блок призначений для безперервного прокачування повітря в системах пробовідбору (для приладів, які здійснюють вимір об'ємної активності аерозолів, ІРГ і об'ємної активності йодів). Блок здійснює контроль розрідження на його вході і підтримує це розрідження в заданих межах. У разі неможливості підтримки розрідження на вході блоку в заданих межах, блок здійснює автоматичний перехід на роботу від резервного насосу.

Блок для забезпечення безперебійної роботи має в своєму складі два насоси. Залежно від параметрів налаштування, при відмові одного (основного) насосу, блок насосний автоматично включає другий (резервний) насос. Блок насосний в процесі функціонування забезпечує постійну автоматичну перевірку працездатності перетворювача частоти і насосів (основного і дублюючого). Для забезпечення захисту від несанкціонованого доступу, блок має спеціальний ключ для відкриття дверей шафи управління.

Функціонально блок складається з наступних вузлів:

• два вакуумних насоси VT4.40; • блок вимірювання БОИ-12-01; • шафа управління ШТКД3.624.022; • вакуумметр ДВ2005 (-1 до 0).
Технічні характеристики БН-01-04
Параметри Значення
Максимальна продуктивність блоку, л/хв 660
Діапазон виміру розрідження, кг/см2 від 0 до -1
Діапазон встановлення нижньої межі діапазону регулювання розрідження, кг/см2 від 0,05 до -0,95
Діапазон встановлення верхньої межі діапазону регулювання розрідження, кг/см2 від -0,05 до -0,95
Діапазон регулювання продуктивності блоку від 100 до 660
Тип інтерфейсів для зв'язку з верхнім рівнем
блок вимірювання
перетворювач частоти

RS-485
RS-422
Час встановлення робочого режиму, хв не більше 1
Електроживлення блоку здійснюється від трифазної мережі змінного струму напругою, В
частотою, Гц
* - номінальне значення напруги електроживлення - 380 В
від 323 до 418*
від 49 до 51
Потужність, споживана блоком, кВА не більше 1,7
Час безперервної роботи блоку не менше, годин на добу 24
Середнє напрацювання на відмову блоку, год не менше 10000
Середній термін служби блоку, років не менше 10
Умови експлуатації
Температура навколишнього середовища, °С від 5 до +50
Верхнє значення відносної вологості при температурі не вище 35 °C без конденсації вологи,% 80
Барометричний тиск, кПа від 84 до 106,7