Участь у виставках, семінарах і презентаціях

За всі роки існування підприємство «Позитрон GMBH» завжди бере активну участь у міжнародних та національних виставках, семінарах та презентаціях, де показує новітні розробки в галузі виробництва приладів, а також систем радіаційного та радіоекологічного контролю.

ТОВ «ПОЗИТРОН GMBH» нагороджено Дипломом Міжнародної виставки «Атомна промисловість» (м.Санкт-Петербург, Росія) за подання високоякісної продукції та послуг, Дипломом Міжнародної виставки-ярмарки промислових технологій, засобів виробництва, товарів і послуг країн СНД (м. Київ, Україна), Дипломом Виставки-презентації установ техногенної безпеки та екології організованої Державним комітетом ядерного регулювання України «За активну участь і плідну роботу на виставці-презентації «Реалізація державної політики в сфері забезпечення ядерної та радіаційної безпеки» і багатьма іншими.

За даними Державного комітету статистики України, в 2005 році підприємство "Позитрон GMBH" зайняло 2 місце в бізнес-рейтингу підприємств галузі "Виробництво контрольно-вимірювальної апаратури". ТОВ "Позитрон GMBH" був нагороджений відзнакою "Лідер економіки України" і внесений до міжнародного каталогу Торгово-Промислової Палати України.